ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଧକଡ଼” ଏପ୍ରିଲ୍ 8, 2022 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି

0

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ “ଧକଡ଼”,ଏକ ମେଗା ଆକ୍ସନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଡ ପରଦା ରେ ଏପ୍ରିଲ୍ 8, 2022 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବଲିଉଡର ମହିଳା ତାରକାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରଥମ ହାଇ ବଜେଟ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ଅଟେ। ଏହା ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହାକି ଜଣେ ମହିଳା ଆକ୍ସନ୍ ଉପରେ ପରିଵେର୍ଶିତ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଶୀର୍ଷକ ସହିତ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏବଂ ଦିବ୍ୟା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ବହୁ ଅଭିନେତା ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଙ୍ଗନା ଗୁପ୍ତଚର ଏଜେଣ୍ଟ ଅଗ୍ନି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅଗ୍ରଣୀ ମହିଳା ଶିଶୁ ଚାଲାଣ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଶୋଷଣର ସ୍ତରୀୟ ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ରହିଛି । ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନେକ ହଲିଉଡ ଆକ୍ସନ୍ ଫ୍ଲିକ୍ସରେ କାମ କରିଥିବା ଜାପାନୀ ସିନେମାଟୋଗ୍ରାଫର ଟେଟୁ ନାଗାଟା କ୍ୟାମେରା କାମ କରିଛନ୍ତି |

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଜଣେ ମହିଳା ତାରକାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରଥମ ହାଇ ଅକ୍ଟାନ୍ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର । ରଜନିଶ ରଜୀ ଘାଇଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ଦୀପକ ମୁକୁଟ ଏବଂ ସୋହେଲ ମକଲାଇଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ଭାବରେ “ଧକଡ଼”କୁ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.