ଆଇପିଏଲ ମହାସମର: କେକେଆରକୁ ଲାଗିଲା ବଡ଼ ଝଟକା

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଆଇପିଏଲର ୧୬ ତମ ସିଜନରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର୍) ଲିଟନ୍ ଦାସଙ୍କ ଆକାରରେ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ପାଇଛି, ଯିଏ ପାରିବାରିକ ଚିକିତ୍ସା ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି କାରଣରୁ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ଆଇପିଏଲ୍ ର ଏହି ସିଜିନର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମ୍ ଥିବାରୁ ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ବିସିବି) ତାଙ୍କୁ କେବଳ ମେ ୨ ୪ ତାରିଖ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଏନଓସି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲା।

ଏହି ଋତୁ ପାଇଁ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଦ୍ୱାରା ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ଲିଟନ୍ ଦାସଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା ଜ୍ଝ ଏହା ପରେ ସେ କେବଳ ୧ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ଯାହା ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ (ଡିସି) ବିପକ୍ଷରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ସମୟରେ ଖେଳିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ରେ ଲିଟନ୍ ଦାସ ୪ ଟି ବଲରେ ମାତ୍ର ୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଲିଟନ୍ ଦାସଙ୍କୁ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ୩ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ବାଂଲାଦେଶ ଦଳ ସହିତ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ପଡିବ ଜ୍ଝ କେକେଆର ଦ୍ୱାରା ଜାରି ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାରିବାରିକ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଲିଟନ୍ ଦାସଙ୍କୁ ଆଜି ସକାଳେ ବାଂଲାଦେଶ ଯିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଅଛୁ ଜ୍ଝ

Leave A Reply

Your email address will not be published.