ଆଜି ହେବ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁନିଶା ଶର୍ମାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ୨୪ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁନିଶା ଶର୍ମା ନିଜ ଜୀବନ ନେଇଥିଲେ। ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୨୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ, ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଏ ଜ୍ଝ ତାଙ୍କ ସହ-ଅଭିନେତା ଶିଜାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେତୁ ତୁନିଶା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ଶୋ ‘ଅଲି ବାବା: ଦସ୍ତାନ-ଇ-କାବୁଲ’ର ସେଟରେ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଆଜି ତୁନିଶା ଶର୍ମାଙ୍କ ଶେଷ ରୀତିନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ
ଟ୍ୟୁନିଶାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ୨୫ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମାଉସୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନଥିଲେ। ଆଜି ପରିବାର ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁନିଶାଙ୍କୁ ଶବଦାହ କରାଯିବ। ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, “ଆମର ପ୍ରିୟ ତୁନିଶା ଶର୍ମା। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖର ସହିତ ଆମକୁ ଜଣାଇବାକୁ ପଡିବ ଯେ ତୁନିଶା ଶର୍ମା ଆମକୁ ୨୪ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ ରେ ଛାଡିଛନ୍ତି। ଆମେ ଚାହୁଁଛୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ଆସନ୍ତୁ ଜ୍ଝ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶେଷ ରୀତି ରାତି ୩ ଟାରେ ମୀରା ରୋଡରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଜ୍ଝ

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଶେଜେନ୍ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି
ଶେଜନ ତୁନିଶାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଥିଲେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଟିଭି ଶୋ ‘ଅଲି ବାବା: ଦସ୍ତାନ-ଇ-କାବୁଲ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେମାନେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଲଦାଖ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଜ୍ଝ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଥିଲା ଜ୍ଝ ଏହି ସମୟରେ, ମୃତ୍ୟୁର ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଶିଜନ ଟ୍ୟୁନିଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। ବ୍ରେକଅପ୍ ପାଇଁ ଅନେକ କାରଣ ଦିଆଯାଉଛି ଜ୍ଝ କେହି କେହି ଶେଜାନଙ୍କୁ ତୁନିଶାଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ଶେଜନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୟସ, ଧର୍ମ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଚାପ ହେତୁ ସେ ତୁନିଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.