ଗୁଜୁରାଟରେ ବିଜେପିର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ପରେ ଆଜି ବସିବ ସଂସଦୀୟ ଦଳ ବୈଠକ

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଗୁଜୁରାଟରେ ବହୁମତ ସହ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପରେ ବିଜେପି ଆଗାମୀ ମିଶନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପାର୍ଟି ମିଶନ୍ ୨୦୨୪ ରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛି ଜ୍ଝ ମିଶନ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ବୁଧବାର (ଡିସେମ୍ବର ୧୪) ରେ ବିଜେପି ଏକ ସଂସଦୀୟ ଦଳ ବୈଠକ ଡାକିଛି। ଏହି ବୈଠକରେ ଗୁଜୁରାଟରେ ତାଙ୍କର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯିବ।

ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବୈଠକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକର ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ଆସନ୍ତା ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଛତିଶଗଡ, ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ତ୍ରିପୁରା ସମେତ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସଂସଦୀୟ ଦଳର ବୈଠକରେ ନିର୍ବାଚନ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକ ପାଇଁ ରଣନୀତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ।

ସାଂସଦମାନେ ‘ମୋଦୀ-ମନ୍ତ୍ର’ ପାଇପାରିବେ
ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବୈଠକରେ ଦଳର ସାଂସଦମାନେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି କାର୍ୟ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସଂସଦୀୟମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠାରୁ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ ଜ୍ଝ ଯେଉଁଠାରୁ କମ୍ ଭୋଟ୍ ମିଳିଥିଲା ସେହି ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ର ପାଇପାରିବେ ଜ୍ଝ ପୋଲ ବାନ୍ଧିଥିବା ରାଜ୍ୟର ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନାକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେବା ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.