କୁଲଦୀପ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପଦବୀରୁ ବହିଷ୍କାର କଲା କଂଗ୍ରେସ; ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​କ୍ରସ୍ ଭୋଟିଂ ପରେ କଂଗ୍ରେସର ବଡ଼ ଆକ୍ସନ |

0

ହରିୟାଣା କଂଗ୍ରେସ ନିଜର ବିଧାୟକ କୁଲଦୀପ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାରକୁ ବାଟ ଦେଖାଇଛି। ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​କ୍ରସ ଭୋଟିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ଦଳ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କୁ ଦଳର ସମସ୍ତ ପଦବୀରୁ ବହିଷ୍କାର କରିଛି। ଦଳର ସଂଗଠନର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ କେ.ସି ଭେନୁଗୋପାଲଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମିତିର ଏକ ବିଶେଷ ନିମନ୍ତ୍ରଣକାରୀ ସମେତ ଦଳର ଦାୟିତ୍ୱରୁ ମୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କୁ ହରିୟାଣା ବିଧାନସଭା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ସଦସ୍ୟତା ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ସୁପାରିଶ କରିବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ହରିୟାଣା ଠାରୁ ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜୟ ମାକେନଙ୍କ ପରାଜୟ ପରେ ବିଷ୍ଣୋଇ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି।

ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ମାକେନନକେ ପରାଜୟ ପରେ ହରିୟାଣା ପ୍ରଦେଶର ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା କଂଗ୍ରେସର ଓବିସି ବିଭାଗର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ଅଜୟ ସିଂ ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପିନ୍ଦର ସିଂ ହୁଡା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସାଂସଦ ଦିପେନ୍ଦ୍ର ହୁଡାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବା ପରେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହୁଡା ପରିବାରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିନାହାଁନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.