ଟ୍ୱିଟରର ଅପଡେଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଲଞ୍ଚ କଲେ ଏଲନ ମସ୍କ

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଟ୍ୱିଟରର ଅପଡେଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଜ୍ଝ ବାସ୍ତବରେ, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା ପରେ, ଟ୍ୱିଟର ଶେଷରେ ଏହାର ଅପଡେଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଜ୍ଝ ଏହା ଅଧୀନରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ ଜ୍ଝ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ ବିଭକ୍ତ ଜ୍ଝ ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିବୁ ଆପଣ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ଟିକ୍ ପାଇବେ, ଏବଂ କେଉଁ ରଙ୍ଗ କାହା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ ଜ୍ଝ

ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବର୍ଗ ଜ୍ଝ
କମ୍ପାନୀର ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ କରି ଟ୍ୱିଟରର ନୂତନ ସିଇଓ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ତିନୋଟି ଶ୍ରେଣୀରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି। ସୁନା ରଙ୍ଗର ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଟିକ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ପାଇଁ ହେବ ଜ୍ଝ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସରକାରୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ କିମ୍ବା ସରକାରଙ୍କ ସହ ଖାତା ପାଇଁ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ଟିକ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଟିକ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଜ୍ଝ ତଥାପି, ମସ୍କ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମାନୁଆଲ ପ୍ରାମାଣିକରଣ କରାଯିବ ଜ୍ଝ ଯଦି ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଅଭାବ ଥାଏ, ତେବେ ଖାତା ଯାଞ୍ଚ ହେବ ନାହିଁ ଜ୍ଝ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଏବଂ ଅଫିସିଆଲ୍ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଟ୍ୟାଗ୍ ସୀମିତ, ତେଣୁ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଜ୍ଝ

ଅପବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଯୋଜନା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଲା ଜ୍ଝ
ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଗତ ମାସରେ ଟ୍ୱିଟର ହାସଲ କରିବା ପରେ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କ ବ୍ଲୁ ଟିକ୍ ପେଡ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ ବିରୋଧୀ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ଏହାର ଅପବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଽ ୮ ପୈଠ କରି ଅନେକ ଥଗ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମରେ ନକଲି ଆଇଡି ତିଆରି କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରି ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଜ୍ଝ ଏହା ପରେ ସେ ସିଧାସଳଖ ଓଲଟା ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କମ୍ପାନୀ ବହୁତ କ୍ଷତି ସହିଛି ଜ୍ଝ କ୍ରମାଗତ ଠକେଇ ଦେଖି ମସ୍କ ଏହି ସେବାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଜ୍ଝ ସେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ସେବାକୁ ଅପଡେଟ୍ ଏବଂ ପୁନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଦୁଇଥର ସମୟ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଅଭାବରୁ ଏହା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.