ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ମୈଦାନରେ ପଶିଗଲେ ପ୍ରଶଂସକ: ଅେଉ ତା ପରେ…

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଦିନିକିଆ ସିରିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୩୧୭ ରନର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି। ଭାରତର ବିଜୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବଦାନ ଥିଲା। ଏହି ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। କୋହଲି ଅପରାଜିତ ୧୬୬ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଭାରତର ବିଜୟ ପରେ ପଡ଼ିଆରେ ଏକ ରୋଚକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । କୋହଲିଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ତଳେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସୂର୍ୟ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଯାହା କରିଥିଲେ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସିରିଜ୍ ବିଜୟ ପରେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି କେବଳ ପଡ଼ିଆରେ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ଡୋଜ କରୁଥିବା ଜଣେ କୋହଲି ପ୍ରଶଂସକ ଭୂମିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କୋହଲିଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଲେ। ଏହା ଦେଖି କୋହଲି ଆଗକୁ ଯାଇ ନିଜ ହାତରେ ଉଠାଇଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କୋହଲି ସେହି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇ ସୂର୍ୟ୍ୟକୁମାର କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୂର୍ୟ୍ୟକୁମାର ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କ ଏହି ଶୈଳୀକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କୋହଲିଙ୍କ ସହ ସେହି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

ସୁରକ୍ଷା କର୍ଡନ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଭୂମିରେ ପହଞ୍ଚିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଘଟିଛି। ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ରୋଚକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି। ଏକ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରୋହିତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଭୂମିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.