କରୋନା ଟିକା ଉପରେ ଏହାର ସର୍ତ୍ତ ପାଇବାକୁ ଫାଇଜର ଭାରତ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଥିଲା: ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ମହାମାରୀ ସମୟରେ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବବୃହତ ଔଷଧ କମ୍ପାନୀ ଫାଇଜର ଭାରତକୁ କରୋନା ଟୀକା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏହାର ସର୍ତ୍ତ ଲଗାଇବାକୁ ଚାପ ପକାଉଥିଲା ଜ୍ଝ ଔଷଧର ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ଷତିପୂରଣରୁ ମୁକ୍ତି ସର୍ତ୍ତରେ କମ୍ପାନୀ ଏକ ରିହାତି ପାଇଁ ଏହା କରୁଥିଲା।

କେନ୍ଦ୍ର ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଏବଂ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟ କରି କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନଙ୍କୁ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ବିଦେଶୀ ଔଷଧ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ଲବି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, କୋଭିଦ୍ ଯୁଗରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ପି ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଏବଂ ଜୟରାମ ରମେଶ ବିଦେଶୀ ଟିକା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ। ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ଫୋରମ୍ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାଭୋସରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିବା ପିଫାଇଜରର ସିଇଓ ଆଲବର୍ଟ ବୁରାଲା ଟୀକାକରଣର ଫଳପ୍ରଦତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା।

ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟାବାଦୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ
କଂଗ୍ରେସ ସାଧାରଣ ସଚିବ ଜୟରାମ ରମେଶ ରାଜୀବ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଖାରଜ କରି ମିଥ୍ୟାବାଦୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ରମେଶ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ବୋଧ ମନ୍ତ୍ରୀ। ସୁଗମ ପୋଲ ଉପରକୁ ଚଢିବାକୁ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ତୁମକୁ ତୁମଠାରୁ ଅଧିକ ମିଥ୍ୟାବାଦୀ କରିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ ଜ୍ଝ

Leave A Reply

Your email address will not be published.