କରୋନାକୁ ନେଇ ଆଲର୍ଟ ମୁଡରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍: କହିଲେ ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିଲେ ମୋ ପୁରୁଣା ନମ୍ବରରେ କଲ୍ କରିପାରିବେ

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): କରୋନା ଭାଇରସ ବିଷୟରେ ଦେଶରେ ପୁଣି ଥରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି। କରୋନାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ଏକ ଗାଇଡଲାଇନ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ପୁଣି ଥରେ କରୋନାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ଥାଏ ତେବେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ନମ୍ବରକୁ କଲ କରିପାରିବେ।

କରୋନା ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ 

ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସୋନୁ ସୁଦ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କରୋନାଙ୍କୁ ଭୟ କର ନାହିଁ, ସାବଧାନ ରୁହ, ଭଗବାନ ମୋତେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ ଯେ ତୁମେ ମୋର ଆବଶ୍ୟକ କରୁନାହଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ତାହା କର, ମନେରଖ … ସଂଖ୍ୟା ସମାନ ଅଟେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଖରାପ ହୁଏ, ତେବେ ସେମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ ଜ୍ଝ

ଦଳକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ

ଇ-ଟାଇମ୍ସ ସହ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି, ‘ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଆମେ ଆମର ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ, ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ତଥା ଗ୍ରାମରେ ଆମ ସହ କାମ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବୈଠକ କରିଛୁ। ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ କହିଛୁ। ଔଷଧ, ଅମ୍ଳଜାନ ଏକାଗ୍ରତା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଆମେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଜ୍ଝ ଆମକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଜ୍ଝ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଲ୍ ର ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇଛି ଜ୍ଝ ଯିଏ ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ଜ୍ଝ

Leave A Reply

Your email address will not be published.