ଆରସିପି ସିଂଙ୍କ ନାମ ଶୁଣି କାହିଁକି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ନୀତୀଶ କୁମାର?

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଜେଡିୟୁ ସଭାପତି ନୀତୀଶ କୁମାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀ ଆରସିପି ସିଂଙ୍କ ନାମ ଶୁଣି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ। କ୍ରୋଧିତ ନୀତୀଶ କୁମାର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଆଲୋଚନା ଛାଡି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଜନୀତିରେ ଆଣିଥିଲି ଏବଂ ଦଳରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲି ସେ ବିରୋଧୀ ଦଳଙ୍କ ନାମରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଆରସିପି ସିଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିଜେପି ହାତକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆରସିପି ସିଂଙ୍କ ସ୍ଥିତି କ’ଣ? ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛୁ। ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଆମର ସଚିବ କରିଛୁ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ରାଜନୀତିରେ ଆଣିଛୁ। ସେ ଜେଡିୟୁକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ। ଆରସିପି ସିଂ କହିଛନ୍ତି – ନୀତୀଶ ବିହାରରେ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ଭାବନ୍ତୁ ୨୦୨୪ ରେ ଜେଡିୟୁ କେତେ ସିଟ୍ ଦେବ?

ବାସ୍ତବରେ, ନୀତୀଶ କୁମାର ମିଶନ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ତିନି ଦିନିଆ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ କରିବା ପାଇଁ ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତାମାନଙ୍କୁ ଭେଟୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ କର୍ମଚାରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଆରସିପି ସିଂଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ନୀତୀଶ କୁମାର ଏପରିକି ଆରସିପିର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.