ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରକୁ ମାତ ଦେବ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଏହି ଆପ୍; ରବିବାର ‘ଆପ୍ଲ୍‌ର ଆପ୍‌ ଷ୍ଟୋରରେ ହେବ ଲଞ୍ଚ

0

ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବେ। ସୋମବାର ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବେଞ୍ଚର ‘ଟ୍ରୁଥ ସୋସିଆଲ’ ଲଞ୍ଚ କରିବେ। ମିଳିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାଇ ସୋମବାର ଦିନ ‘ଆପ୍ଲ୍‌ର ଆପ୍‌ ଷ୍ଟୋରରେ’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ଏହାର ‘ଟେଷ୍ଟ୍‌ ଭର୍ସନ୍‌’ରେ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ୍‌ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ସୂଚନା ଥାଉକି ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ‘ଟ୍ରୁଥ ସୋସିଆଲ’ ହେବ। ଏହି ଆପର ମାଲିକାନା ସମ୍ପ୍ରତି ଗଠିତ ଟ୍ରମ୍ପ ମିଡିଆ ଆଣ୍ଡ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଗ୍ରୁପ୍ ସହିତ ରହିବ। ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କମ୍ପାନୀର ମୁଖ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭେରିଫାଏଡ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଆପ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ଆପର ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ରକାଶନକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ, କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଉତ୍ତର ଦେଇଥଲେ ଯେ ଫେବୃଆରୀ ୨୧ ରେ ଆମେ ଆପଲ୍ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଏହି ଆପ୍ ରିଲିଜ କରିବୁ। ଫେବୃଆରୀ ୧୫ ରେ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ତାଙ୍କ ପିତା ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ସତ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟ ଥିଲା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.