ମେୟର ନିର୍ବାଚନରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମହାଭାରତ

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଶୁକ୍ରବାର (ଜାନୁୟାରୀ ୬) ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମେୟର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଏମସିଡିରେ ମତଦାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ତେବେ ଭୋଟ୍ ଦେବାର ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ଘରେ ବହୁତ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା। ଏପରିକି ଘରେ କାଉନସିଲରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କାଉନସିଲରମାନେ ବହୁତ ଶବ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁରା ଘରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଅଛି ।

ଗୃହର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କର୍ପୋରେଟରମାନଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

କାଉନସିଲରମାନେ ମତଦାନ ପୂର୍ବରୁ ଘରେ ପରସ୍ପର ବିରୋଧରେ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ବିଜେପି ଏବଂ ଏଏପି କାଉନସିଲରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାୟାର୍ ତୁ ତୁ-ମେନ୍ ମେନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ବିଜେପି ଏବଂ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର କାଉନସିଲରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଅଫିସର ଗୃହ ସଭା ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନାମାଙ୍କନ ସଦସ୍ୟ ମନୋଜ କୁମାରଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣକୁ ନେଇ ରାଗିଥିବା ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର କାଉନସିଲରମାନେ ଏକ ରାକସ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶପଥ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଜ୍ଝ ଆପ୍ କାଉନସିଲରମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନୋନୀତ କାଉନସିଲରମାନଙ୍କୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗୃହକୁ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.