ବଲିଉଡରେ ସବୁ କଳାକାର ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ: ଯୋଗୀଙ୍କୁ ଏପରି କହିଲେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ସେଠାରେ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଭବିଷ୍ୟତର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହର ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ୟୁପି ଗ୍ଲୋବାଲ ଇନଭେଷ୍ଟର୍ସ ସମ୍ମିଳନୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ସେ ବହୁ ବଡ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସିଏମ ଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ, ଗତ ଏକ କିମ୍ବା ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ବଡ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ବଲିଉଡ ବଏକଟ୍ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ସିଏମ ଯୋଗୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି- ‘ଚାଲିଥିବା ଏହି ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ, ବଲିଉଡ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ । ଏହାକୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଯେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଭଲତା ଉପରେ ବହୁତ କାମ କରୁ । ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଧାରାକୁ କିପରି ବନ୍ଦ କରାଯାଇପାରିବ? ଯଦି ଆମେ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ତେବେ ବଲିଉଡକୁ ବଏକଟ୍ ବନ୍ଦ କରିହେବ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ହେତୁ ମୁଁ ଯାହାବି ହେଉ, ୟୁପି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଛି ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.