ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂ ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ଘଟଣା; ନୋଟିସ ପଠାଇଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍

0

ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ହେବାର ଅନେକ ଦିନ ବିତି ଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବନ୍ଦ କରିବାର ନାମ ନେଉନାହାଁନ୍ତି | ଫଟୋସୁଟ୍ ସରିବାବେଳେ ରଣଭୀର ନିଶ୍ଚୟ ଭାବିଥିବେ ଯେ ଏହା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ବିରୋଧ ହେବ, ବୋଧହୁଏ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ ସେ ଚିନ୍ତା ଭି କରିନଥିବେ | କ୍ରମାଗତ ବିରୋଧ ଏବଂ ସମାଲୋଚନା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ ନୋଟିସ ପଠାଇ ୨୨ ଅଗଷ୍ଟରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଡାକିଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ରେ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଘରକୁ ନୋଟିସ୍ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଘରେ ନଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ଦେଇପାରିନଥିଲେ। ଏବେ ପୋଲିସ ପୁଣିଥରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ନୋଟିସ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ କିମ୍ବା ମେଲରେ ନୋଟିସ ପଠାଇବ।

ପୁରା ଘଟଣା କଣ ..

ଯଦିଓ ରଣଭୀର ସିଂ ନିଜର ଅସାଧାରଣ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ଅଭିନେତା ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହଜମ ହୋଇ ନଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଅତୀତରେ, ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ଏକ ପତ୍ରିକା ପାଇଁ କରିଥିଲେ | ରଣଭୀର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଫଟୋସୁଟର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ରଣଭୀରଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ବିରୋଧ ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫଟୋସୁଟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ ରଣଭୀରଙ୍କର ଏହି ପୁରା ବିରୋଧ ଉପରେ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ହଁ, କିନ୍ତୁ ରଣଭୀରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଫଟୋସୁଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.