ହେଲିକପ୍ଟର ସହ ଧକ୍କା ହେଲା ପକ୍ଷୀ: ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ଯୋଗୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର

0

ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ (ବ୍ୟୁରୋ): ରବିବାର ଦିନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ସହ ପକ୍ଷୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହା ପରେ ବାରାଣାସୀ ପୋଲିସ୍ ଲାଇନରେ ସିଏମ୍ ଯୋଗୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟରର ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ପୋଲିସ ଲାଇନରୁ ସୁଲତାନପୁର ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପକ୍ଷୀକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଏହାର ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ ନିଜେ ପୋଲିସ ଲାଇନରେ କରାଯାଇଥିଲା। ହେଲିକପ୍ଟରର ବୈଷୟିକ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରାଜ୍ୟ ବିମାନ ଲକ୍ଷ୍ନøରୁ ବାରାଣାସୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ରାଜ୍ୟ ବିମାନରୁ ଯିବେ। ସିଏମ ଯୋଗୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ନିରାପଦରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ବାସ ଛାଡିଥିଲେ। ବାବାଟପୁର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ନø ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି।

ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ ପରେ ସିଏମ ଯୋଗୀ କାର ଯୋଗେ ସର୍କିଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ବାରାଣାସୀର ପରିଷଦ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ ଏଲଟି କଲେଜ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ବାରାଣାସୀ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ସିଏମ ଯୋଗୀ ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବାରାଣାସୀର କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.